Velenų movosKrumplinės movos su PA jungiamuoju elementu

Tai industrinės aukštos kokybės movos su geromis techninėmis savybėmis. Konstrukciniu požiūriu tai yra 2 plieninės dantytos pusmovės sujungtos gaubiančiuoju PA elementu, kuris užtikrina patikimą ir lankstų abiejų pusmovių sujungimą. Jungiamasis elementas pagamintas iš polimero, kuris gali dirbti aplinkos temperatūroje nuo -20°C iki +120°C, su trumpais temperatūros šuoliais iki +150°C.

Katalogas pdf

Elastinės movos su lanksčiuoju elementu

Tai dvi ketaus pusmovės, kurių tiesioginį kontaktą riboja tamprus elastomerinis elementas, kitaip vadimanas „snaige“ arba „voru“ (angl. spider). Mova užtikrina besmūgį, sušvelnintą, be vibracijų sukamojo judesio perdavimą. Eliminuoja smūgius paleidimo metu. Kompensuoja nedidelį kampinį ir lygiagretųjį neašiškumą.

Esminis šių movų privalumas yra tai, kad jos neatsijungia net sudilus ir iškritus tampriajam elementui. Sistema veikia toliau, įrenginys nesustoja, tačiau tokios situacijos reikia vengti. Taip dirbdama mova (metelas į metalą) greitai sudyla ar net gali sulūžti. Elastinės movos paprastai rekomenduojamos pastoviai elektros variklių sukamoms mašinoms, siurbliams, reduktoriams ir kt.

Katalogas pdf

SG-HRC movos

SG-HRC tai plačios paskirties movos su lanksčiuoju elementu, kuris toleruoja didesnius neašiškumus: lygiagretusis neašiškumas iki 0,5 mm, atstumo tarp ašių kitimas iki 1,7 mm. Dėl puikios konstrukcijos HRC movos yra tinkamos didesniems velenams. 

Savybės: ekonomiškumas – dėl konstrukcijos ypatumų šios movos labai tinkamos naudojimui su kūgine įvore; patikimumas – dėl savo konstrukcijos lankstusis elementas labai gerai „sugeria“ smūgius; paprastas montavimas – be ypatingų specialių įrankių; paprastas aptarnavimas – nereikalauja ypatingos priežiūros ir tepimo; tinkama naudojimui nuo -40°C iki +100°C sąlygomis; lankstusis elementas puikiai apsaugotas nuo išorinio sugadinimo.

Katalogas pdf

Mažos velenų movos

Movos skirtos žingsniniams varikliams, mažo galingumo varikliams, enkoderiams.

Galimi velenų diametrai nuo 3mm iki 25mm

Movos diametrai nuo 14mm iki 65 mm 

Movos ilgiai nuo 23 iki 90mm