Atgal

Sliekiniai reduktoriaiWatt-Drive sliekiniai reduktoriai

Tvirtas, kompaktiškas, akį traukiantis!

Šis galingas motoreduktorius dėl optimizuotos sliekračio medžiagos, optimizuotos formos ir specialių tepalų užtikrina aukštą efektyvumą ir sukimo momentą. Korpusas apdirbtas taip, kad būtų galima montuoti ant bet kurio šono. Naudojami dvigubi veleno sandarikliai.

Tinkamas naudoti pvz. maisto pramonėje, dėl aptakaus dizaino. Korpusas neturi jokių išpjovų, tai supaprastina valymą - tai ypač svarbu sritims, kurioms taikomi griežti higienos reikalavimai.

Techniniai duomenys

     Dydžių skaičius: 6
     Galios diapazonas: 0,12 - 7,5 kW
     Sukimo momentas išėjime: 50 - 1300 Nm
     Perdavimo skaičius: 3 - 3400
     Galimi išėjimai: išėjimo velenas, išėjimo velenas iš abiejų pusių, tuščiaviduris velenas, tuščiaviduris velenas su užveržiamu disku.
     Montavimas: Uniblokas, flanšas, atrama, padas.

Konfigūratorius

Motive sliekiniai reduktoriai

Nauji patentuoti „BOX“ serijos sliekinių reduktorių korpusai yra pagaminti iš aliuminio lydinio (dydžiai 25 – 90) ir iš ketaus (dydžiai 110-150). Korpusai buvo sukurti naudojant inžinerinę CAD programą, taip pat analizuojančias programas, kurios leido optimizuoti terminį bei mechaninį atsparumą, imituojant darbines apkrovas.

Siekiant padidinti reduktorių ilgaamžiškumą, efektyvumą, tylų ir sklandų darbą, sliekinis velenas yra pagamintas iš grūdinto preciziškai apdoroto plieno, o sliekratis padengtas atspariu trinčiai bronzos lydiniu.

 

Atsisiųsti "Motive" sliekinių reduktorių katalogą

 

Konfigūratorius