Saugos įranga

"Comepi" saugos jungiklių asortimentas nuolat plečiamas, atsižvelgiant į nuolat augančius saugos reikalavimus gamyboje.

 

Katalogas PDFMS1A31 saugos moduliai

MS1A31 saugos moduliai tinka 2 kanalų konfigūracijos saugos sistemoms pagal saugos reikalavimus SIL 3 (pagal EN62061) ir PLe (pagal EN ISO 13849-1).
Katalogas PDF

SMP saugos magnetiniai jutikliai

"Comepi" saugos magnetiniai jutikliai yra puiki apsauga nuo vartų atidarymo, ypač aplinkoje, kurioje yra daug dulkių ir nešvarumų. Saugos magnetiniai jutikliai yra valdomi saugos moduliais MS1A31, siekiant užtikrinti saugų veikimą, atitinkantį SIL3 ir PLe reikalavimus.

Galimi dydžiai: 36mm ir 88mm

Katalogas PDF

FEP elektromagnetinis saugos jungiklis su šakute

FEP elektromagnetinis saugos jungiklis su šakute

Katalogas PDF

SM, SBM, SDM, SCM avariniai trosiniai saugos jungikliai

Avariniai-trosiniai saugos junkiliai - puikus sprendimas saugant pavojingas įžengti sritis įtemptu trosu. Pagal galiojančius saugos standartus, po suveikimo šie jungikliai turi būti atstatomi rankiniu būdu.

Katalogas PDF

SP, SM, SBP, SBM, SDP, SDM, SCM, SFP saugos jungiklis su šakute

Saugos jungikliai su šakute yra paprastas ir ekonomiškas sprendimas, siekiant apsaugoti pramoninius skydus, dureles, vartus nuo atsitiktinio atidarymo, kai už jų tyko pavojus susižesiti.

Katalogas PDF

SPH saugos vyriai

Sukurtas siekiant apsaugoti zonas, esančias už durų, kai jų atidarymas gali kelti pavojų. Vyris gaminamas su dviem kontaktų konfigūracijomis (2NO + 2NC arba 1NO + 3NC), gali būti su kabeliu arba M12 jungtimi. Tinkami naudoti sunkiai prieinamose, drėgnose ir purvinose zonose. Plastikiniai COMEPI apsauginiai vyriai yra tinkami naudojimui maisto pramonėje.

Katalogas PDF

SP, SM, SDP, SDM durų saugos jungiklis

 Tai klasikinis sprendimas durų apsaugai nuo jų atidarymo. Galimi įvairūs dydžiai ir su plastikiniu arba metaliniu korpusu.

Katalogas PDF

APR, AMR, DPR, DMR galiniai jungikliai su rankiniu atstatymu
Galiniai jungikliai su rankiniu darbinės būsenos (manual reset) atstatymu siūlomi įvairių korpuso dydžių bei konfiguracijų.