Pastovaus greičio Indukciniai varikliai

Indukciniai K serijos varikliai galimi nuo 1w iki 200w galios.  Jie yra kompaktiški ir galima kombinuoti  su reduktoriai. Be reduktoriaus galimas greitis yra apie 2700 aps./min. su dviejų polių varikliu ir apie 1250 aps./min. 4 polių variklių. Su reduktoriumi galimas greitis yra nuo 0,8 aps./min. Renkantis reduktorių galima rasti jums tinkamiausią greitį ir sukimo momentą. Jeigu variklis dirba ne nuolatos ir dažnai reikia keisti sukimosi kryptį rekomenduojame reversinis variklis RK serija. Varikliai gali būti komplektuojami su elektromagnetinių stabdžiu. Nutraukus variklio maitinimo srove stabdis spyruoklės pagalbą užfiksuoją veleną.  Yra variantas variklių išlaikančių pastovų sukimo momentą, tokius variklius idealu naudoti vyniojimo technikoje. UAB “ Nautega“ sandėlyje paprastai laikomas K serijos indukcinių variklių atsargos 6W, 15W, 25W, 40W, 90W su įvairių perdavimo skaičių reduktoriais. Tai garantuoją greitą pristatymą iškilus poreikiui. Aukščiausia šių produktų kokybę garantuoja Japonijos gamintojas „Oriental motor“. „Oriental motor“ yra mažos galios variklių gamybos pradininkas, jų sukurtų  variklių matmenys tapo standartu kitiems gamintojams.

4rkworldk-bremse-8x6-main-image

pdf Atsisiųsti K serijos variklių katalogą

Indukciniai V serijos varikliai turi visas K serijos variklių savybės, papildomai jie yra sukonstruoti didesnėms apkrovoms yra tylus ir ilgaamžaiai

Mažas reduktorius

pdf Atsisiųsti V serijos variklių katalogą

FPW serijos varikliai turi IP67 apsaugos klasę jie yra puikiai apsaugoti nuo vandens ir dulkių. Juos galima naudoti drėgnose, dulkėtose patalpose.

atsparus vandeniui variklis

pdf Atsisiųsti FPW serijos variklių katalogą

Kintamo greičio indukciniai varikliai

ES serijos varikliai tinkami kai reikalingas sprendimas su kintamu greičiu. Greičio reguliatorius yra kompaktiškas ir lengvai instaliuojamas.

Šie varikliai gali būti naudojami su reduktoriais taip gaunant reikalingą sūkių diapazoną ir sukimo momentą.

es-8x6

pdf Atsisiųsti ES02 serijos kintamo greičio variklių katalogą

US serijos kintamo greičio varikliai yra labai paprastai ir greitai instaliuojami „Plug & Play“. Yra ypač paprastas pajungimas ir naudojimas. Šie varikliai gali būti naudojami su reduktoriais taip gaunant reikalingą sūkių diapazoną ir sukimo momentą.

us-getriebe-8x6

pdf Atsisiųsti US serijos kintamo greičio variklių katalogą

Orientalmotor logoDaugiau informacijos gamintojo tinklapyje