Setra logo 3m logo

Setra

Setra_Logo_4c_Claim

Muti S 516 HD S 516 HDH

MultiClass                              ComfortClass                        TopClass

SETRA  tarp keleivių vežėjų asocijuojasi su aukšta kokybe bei komforto lygiu. Pati pirmoji SETRA buvo pagaminta daugiau nei prieš 50 metų. Nuo to laiko – tai yra madas ir revoliucinius techninius sprendimus diktuojantis autobusas. SETROS kūrėjai nuolat rūpinasi šių autobusų saugumu, patikimumu, išskirtiniu dizainu. Tačiau pati svarbiausia SETROS savybė – tai patogi kelionė ja vykstantiems keleiviams. SETRA prekinis ženklas priklauso vokietijos kompanijai “EvoBus” GmbH. EvoBus GmbH yra “DaimlerChrysler” AG grupės dalis. Nuo 2004 m. UAB “Nautegai” suteiktos teisės platinti naujus SETRA markės autobusus Lietuvoje. Taip pat mes suteikiame visą informaciją apie naudotus autobusus, parduodamus iš “EvoBus” naudotų autobusų prekybos padalinio. UAB „Nautega“ organizuoja keliones į autobusų muges Vokietijoje. Jei norite gauti daugiau informacijos apie šiuos renginius ar dalyvauti juose, prašome kreiptis į mus:

  V. Maciulevičiaus g. 53, LT-04310, Vilnius Tel.: 8-5-2491249, Faks.: 8-5-2491250 E-paštas info@nautega.lt

Artimiausi renginiai:

2016 m. lapkričio 12-13 dienomis organizuojame išvyką į kasmetinį renginį SetraShow 2016. Renginys vyks Ulmo mieste, Vokietijoje ir jame  bus pristatomos Setra autobusų naujovės.

2017 metų pradžioje tradiciškai vyks naudotų autobusų pardavimo mugė  BusStore Show, į kurią taip pat organizuosime kelionę.

S516HDHTarp palmiu
     
     
Sprendimas: teleportas.lt