Mūsų siūlomos movos yra 3 tipų:

Krumplinės movos su PA jungiamuoju elementu

Toothed coupling

Tai industrinės aukštos kokybės movos su geromis techninėmis savybėmis. Konstrukciniu požiūriu tai yra 2 plieninės dantytos pusmovės sujungtos gaubiančiuoju PA elementu, kuris užtikrina patikimą ir lankstų abiejų pusmovių sujungimą. Jungiamasis elementas pagamintas iš polimero, kuris gali dirbti aplinkos temperatūroje nuo -20°C iki +120°C, su trumpais temperatūros šuoliais iki +150°C.

jimas, net ir esant sunkioms salygoms.

pdf  Y – Krumplinės movos

 

Elastinės movos su lanksčiuoju elementu

MovaNeSati

Tai dvi ketaus pusmovės, kurių tiesioginį kontaktą riboja tamprus elastomerinis elementas, kitaip vadimanas „snaige“ arba „voru“. Mova užtikrina besmūgį, sušvelnintą, be vibracijų sukamojo judesio perdavimą. Eliminuoja smūgius paleidimo metu. Kompensuoja nedidelį kampinį ir lygiagretųjį neašiškumą.

Esminis šių movų privalumas yra tai, kad jos neatsijungia net sudilus ir iškritus tampriajam elementui. Sistema veikia toliau, įrenginys nesustoja, o elementą galima pakeisti šiek tiek vėliau, kai jau galima sustabdyti įrenginį. Elastinės movos paprastai rekomenduojamos pastoviai elektros variklių sukamoms mašinoms, siurbliams, reduktoriams ir kt.

pdf  Y – Elastinės movos

 

SG-HRC movos

HRC couplings

SG-HRC tai plačios paskirties movos su lanksčiuoju elementu, kuris toleruoja didesnius neašiškumus: lygiagretusis neašiškumas iki 0,5 mm, atstumo tarp ašių kitimas iki 1,7 mm. Dėl puikios konstrukcijos HRC movos yra dinkamos didesniems velenams.  neašiškumas

Couplings are couplings for general application with a flexible element which can counterbalance higher degree of misalignment: Parallel misalignment up to 0.5 mm and Axial misalignment up to 1.7 mm. Because of their superior design HRC couplings can fit larger shafts which make them a very interesting product.

Savybės: ekonomiškumas – dėl konstrukcijos ypatumų šios movos labai tinkamos naudojimui su kūgine įvore; patikimumas – dėka konstrukcijos lankstusis elementas labai gerai „sugeria“ smūgius; paprastas montavimas – be ypatingų specialių įrankių; paprastas aptarnavimas – nereikalauja ypatingos priežiūros ir tepimo; tinkama naudojimui nuo -40°C iki +100°C sąlygomis; lankstusis elementas puikiai apsaugotas nuo sugadinimo.

pdf  Y – HRC movos