Mes siūlome Japonijos gamintojo „Oriental motor“ žingsninius variklius, dar žinomas kaip „Vexta“ prekinis ženklas. Naudojant žingsninius variklius labai paprastai sprendžiamos tikslaus pozicionavimo užduotys. Galime pasiūlyti iš labai plataus diapazono žingsninius variklius tai 2 arba 5 fazių, su „enkoderiu“, su grįžtamu ryšių. Yra žingsniniai varikliai kartu su valdymo bloku („driver“)  maitinami tiek kintama tiek pastovia įtampą. Taip pat varikliai gali būti komplektuojami su įvairių tipų reduktoriais. Taip pat galime pasiūlyti „Oriental motor“ gaminamus kontrolerius ir pramoninio tinklo įrangą, taip galima turėti visą sprendimą iš vieno gamintojo. Mažas greitis ir drebantis triukšmingas variklis, tai praeitis- dėka šiuolaikinės modernios elektronikos žingsniniai  varikliai gali puikiai dirbti tyliai ir sklandžiai iki 4000 aps/min greičio.

Oriental motoržingsninisŽingsninis variklis

PK serijos žingsniniai varikliai

Žingsniniai varikliai

2 fazių PK serijos žingsniniai varikliai yra paprasčiausi iš „Oriental motor“ siūlomų variklių gamos. Šie žingsniniai varikliai gali būti: su impulsų generatoriumi, didelio efektyvumo, didelio sukimo momento, 1,8 laipsnių arba 0,9 laipsnių žingsnio, su reduktoriumi, IP54 apsaugos klasės, su išvadų laidais arba jungtimi.

pdf Atsisiųsti PK serijos katalogą

pdf Atsisiųsti PKP serijos katalogą

pdf Atsisiųsti PKP serijos M tipo katalogą

pdf Atsisiųsti PKE serijos katalogą

pdf Atsisiųsti PK serijos su enkoderiu katalogą

CMK serijos varikliai su „draiveriu“

CMK serijos žingsniniai varikliai yra komplektuojami kartu su valdymo bloku vadinamu „draiverių“, variklio valdymui reikia tik paduoti reikiamo dažnio reikiama kiekį impulsų. Jeigu variklio žingsnis yra 1,8 laipsnio padavus 100 impulsu variklis pasisuks 180 laipsnių kampu. Padavus 200 impulsu variklis pasisuks 360 laipsniu kampu arba vieną pilą apsisukimą, jeigu tie 200 impulsų yra paduodami per 1 minutę arba  200Hz dažniu tai žingsninis variklis suksis 1 aps/min greičiu. Yra galimybės naudoti mikrožingsnius ir taip padidinti tikslumą bei sušvelninti variklio darbą.

Žingsniniai varikliai gali būti komplektuojami su įvairiais priedais: laikikliai, velenų movos, kontroleriai, laidai ir jungtys..

Žingsninis variklis

pdf Atsisiųsti CMK serijos variklio su draiveriu katalogą

Aukščiau pateikta informaciją tai tik maža dalis iš mūsų siūlomų žingsninių variklių. Kitokio tipo žingsniniai varikliai yra smulkiai aprašyti gamintojo puslapyje.

Jeigu jums kilo klausimų prašome susisiekti su mumis

Daugiau informacijos apie žingsninius variklius oriental