Bešepetėliniai pastovios srovės varikliai yra kompaktiški, turi daug valdymo galimybių ir išlaiko didelį sukimo momentą visame apsisukimų diapazone. Kadangi neturi besitrinančių dalių BLDC varikliai yra ilgaamžiški.  Mes siūlome Japonijos gamintojo „Oriental motor“ variklius. Jie apimą galios diapazoną nuo 10w iki 800w ir yra lengvai montuojami bei programuojami. Visi siūlomi varikliai yra komplektuojami su BLDC varikliams būtinu valdymo bloku. Taip galima rinktis variantus su reduktoriumi.

BMU serija   (Naujiena !)

Tai yra 240V įtampa maitinami varikliai  galima IP65 apsaugos klasė, kompaktiškas valdymo blokas, aukštas stabilumas, taupantys energiją. Labai paprastas valdymas naudojant ratuką-rankenėlę. Paprastas pajungimas, greitas variklio paleidimas. Nuėmus valdymo bloko priekinį dangtelį galima rasti daugiau valdymo funkcijų. Galimos variklių galios  30W, 60W, 120W, 200W. Variantai nuo 0,45 aps/min iki 4000 aps/min. Sukimo momentais iki 70Nm. Kainos nuo 296€+pvm (komplekte variklis, reduktorius, valdymo blokas ir sujungimo laidai)

bmu-parallel-pic

pdf Atsisiųsti BMU serijos variklių katalogą

BLH serija

Tai yra 24V įtampa maitinami varikliai IP65 apsaugos klasė, kompaktiškas valdymo blokas, aukštas stabilumas, taupantys energiją.

blh-standard-8x6

pdf Atsisiųsti BLH serijos variklių katalogą

BLV serija

Tai yra didelės galios pastovios srovės varikliai. Galimas išpildymas su stabdžiu. Valdymo galimybės naudojant išėjimus ir įėjimus arba RS485 sąsają.

blv-parallel-8x6-pic

pdf Atsisiųsti BLV serijos variklių katalogą

 

BLF serija

Maitinimas 220V didelis greičio valdymo diapazonas. Valdymo blokas turi indikatorių. IP65 apsaugos klasė.

blf-standard-8x6

pdf Atsisiųsti BLF serijos variklių katalogą

BLE serija

Tai aukšto greičio stabilumo BLDC varikliai. Variklis gali būti su stabdžiu. Energiją taupantis.

BLDC variklis

pdf Atsisiųsti BLE serijos variklių katalogą 

BLA serija

BLA serijos bešepetėliniai varikliai yra unikalaus viskas viename dizaino. Viename korpuse yra variklis, valdymo blokas, reduktorius ir kontroleris. Variklis turi valdymo panelę kurios pagalba galima programuoti ir valdyti variklį. Tai ypač paprastas ir greitas instaliavimas. BLA serijos BLDC variklis turi visą eile valdymo ir įspėjimo funkcijų.

bla550-parallel-pic

pdf Atsisiųsti BLA serijos variklių katalogą 

BXII serija

BXII serijos varikliai yra moderniausi BLDC varikliai turintys daug naujų galimybių. BXII serijos varikliai turi sukimo momento ribojimo galimybę, pozicijos valdymą, praplėstas greičio valdymo galimybes. Tai yra didelio patikimumo paprastai valdomas variklis už teisingą kainą.

bx2

pdf Atsisiųsti BXII serijos variklių katalogą

Brėžinius valdymo programas ir detalią informaciją jūs galite rasti gamintojo puslapyje Orientalmotor logo